czera84 napisał(a):

|
Zauważyłem,że sprzedajemy lub oddajemy naszych bardzo doświadczonych czyli:Baszczu,Zieniu,Cantoro,Głowacki...A szkoda, ja bardzo tęsknie za Markiem jak w sezonie 2007/2008 grał z Kosowskim.Te wrzutki Kosy do Marka i gol i na odwrót.Wracajcie!!
|
Ile by jeszcze pograli rok? a potem co? Zieniu, Baszczu,Cantoro z calym szacunkiem dla tego co zrobili dla Wisly ale ostatnio grali dobrze jak sie im kontrakty konczyly