Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25383
Stary 18.06.2010, 17:04
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Zauważyłem,że sprzedajemy lub oddajemy naszych bardzo doświadczonych czyli:Baszczu,Zieniu,Cantoro,Głowacki...A szkoda, ja bardzo tęsknie za Markiem jak w sezonie 2007/2008 grał z Kosowskim.Te wrzutki Kosy do Marka i gol i na odwrót.Wracajcie!!
Ile by jeszcze pograli rok? a potem co? Zieniu, Baszczu,Cantoro z calym szacunkiem dla tego co zrobili dla Wisly ale ostatnio grali dobrze jak sie im kontrakty konczyly
,
Odpowiedz cytując