tomasz_19 napisał(a):

|
panowie chyba nici z zakontraktowaniem tego Serba... szkoda
|
Wiesz co się dawniej robiło z posłańcami przynoszącymi złe nowiny,he? Wieszało,ewentualnie rozstrzeliwało...no w łagodniejszej wersji,to się smazyło delikwenta na wolnym ogniu.Uważaj!