Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25377
Stary 18.06.2010, 16:49
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
panowie chyba nici z zakontraktowaniem tego Serba... szkoda
Wiesz co się dawniej robiło z posłańcami przynoszącymi złe nowiny,he? Wieszało,ewentualnie rozstrzeliwało...no w łagodniejszej wersji,to się smazyło delikwenta na wolnym ogniu.Uważaj!
Ostatnio edytowane przez rozarian : 18.06.2010 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując