Hiroji Hanzo napisał(a):

Napiszę ostatni raz.
SKWK jest ruchem kibicowskim i niech tym się zajmuje!!!Niech sie nie wpierdala kto ma w Wiśle grać i kto ma Wisłę trenować,bo to jest przekroczenie ich kompetencji!!!
.
|
A Ty mieszkasz w Barcelonie więc nie interesuj się tym co się dzieje w Krakowie. Sugeruję Ci żebyś się nie w.pierdalał w to co dzieje się w Krakowie i zajął się swoim lokalnym podwórkiem. Gdybyś pytał dlaczego to Ci powiem że to przekracza twoje kompetencje które kończą się na administracyjnych granicach miasta Barcelona. Idź sobie na mecz Barcelony, zapłać za bilet i oglądnij sobie mecz i nie wymagaj niczego więcej bo dla nich jesteś tylko klientem z którego można wycisnąć kasę.