Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.06.2010, 16:36
Nie martw sie o młode pokolenie.
Tekst o Kasperczaku był opinią autora, który uwierz mi ma swoje powody by tak pisać. Stwierdzenie "trener Skorża jest okej" tyczyło się jego osoby jako człowieka, a nie w jakim dresie teraz będzie pracował. Nie szata zdobi człowieka. Nieraz miałem okazję przekonać się o tym jakim człowiekiem jest Skorża, lecz wcale nie mam zamiaru mu kibicować w Legii. To są dwie różne sprawy. A jak czytam teksty o tym że będziemy kibicować Legii w meczu z Nami, to mi się śmać chce.