Tak pewnie i to nie jeden

Tylko ja nie pisze jakiś chorych tekstów na temat Kasperczaka = ) i bronie trenera Legii , który jest przecież ok : ] Martwi mnie, że młode pokolenie tak wierzy we wszystko co pisze Skwk i nie ma swojego zdania . Jak tak ich bronisz to czemu tu wchodzisz ? Pokaż solidarność i odwiedzaj wiesz którą strone
