Dobra Marcinno. Ołtarzyk moża masz Ty administratora TWSD. Tekst o TWSD niejako podsumował ich działalność "promującą" SKWK. Szkoda że nie komentowali protestu o Łaciaku wtedy kiedy on trwał. Nagle przypomnieli sobie o nim, kedy został zwolniony. Dobra ciach bajera. Wy i tak wiece swoje.
Pozdrawiam autora kontrowersycjnych artykułów
A tekst kolegi micha o bandzie żerujących hien... No ,mogłeś chłopie coś lepszego wymyśleć...