Kolego zauważyłem : ) Nawet wyobraz sobie , że czytałem

Mówie niech się się Skwk nie dziwi skoro prowokuje ludzi takimi tekstami na temat obecnego trenera

Każdemu należy się szacunek, a tu szacunku nie było za grosz. Ten gość może mieć sobie jego ołtarzyk i pewnie ma nic mnie to nie obchodzi naprawdę, ale jako stowarzyszenie MOIM zdaniem nie powinni wypuszczać takich tekstów. Wislakrakow.com to najlepsza strona o Wiśle, Skwk znowu szuka sensacji. Skończył się temat Skorży i Kasperczaka, Łaciak w rezerwach więc nie ma się do kogo przywalić padło niestety na tą stronę. Wislakrakow.com ma prawo mieć zyski, reklamy, to dzięki tej stronie jesteśmy bliżej Wisły codziennie. Niestety s.k.w.k.pl brakuje do tej strony brak video, mało wywiadów i przede wszystkim brakuje tej stronie
OBIEKTYWIZMU.
Serdecznie pozdrowienia dla administratora Wislakrakow.com
