Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.06.2010, 16:03
jakie oburzenie na Skwk ! Dziwicie się ? Jak takie durne teksty pisze jeden z '' redaktorów'' na temat obecnego trenera? W sumie to śmieszne , że uwaga STOWARZYSZENIE KIBICÓW WISŁY broni trenera Legii