Fajowo, niech wygra Slowenia i awansuje. Ale Kirm to cudow nie gra raczej... z tego co tam zerknalem to wyglada tak jak w Wisle. Stara sie zawalczyc ale mu nie wychodzi ;/ Walczy z gosciem o pilke ale nie wygra, nie przedrybluje nie wykreuje jakiejs akcji... szału nie ma z Jego strony.
PS Argentyna jeszcze nie awansowala. Wystarczy ze Grecja wygra z Argentyna (wysoko) a Korea pokona Nigerie. Mało prawdopodobne aczkolwiek dopoki pilka w grze. Zas jesli wygra Sowenia to bedzie miała 6 pkt przed powiedzmy Anglia 4 pkt (jesli wygra z Algieria). I wtedy juz ma pewny awans bo procz Anglii nikt ich nie przegoni. Tak samo jesli Algiera wygra dzis z Anglia to jedynie Algieria bedzie miala szanse dogonic Slowenie a Anglia i USA mialyby po 2 kolejkach 1 pkt na koncie= niemoznosc awansu przed Slowenia

drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.