Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
10802
18.06.2010, 15:54
stadion bardziej nie spójny niż kiedy
niż wtedy co mieliśmy stare C? bez jaj. nowe krzesełka są lepsze od tych co były wcześniej na e i d, i w związku z tym płacz na forum.
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert