Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.06.2010, 15:48
Moze dlatego ze Cupial juz od dawna nie inwestuje w Wisle.. Wisla jest samowystarczalna.. i pracuje sama na siebie..
poza tym nie wiem co do tego wszystkiego ma Cupial, przyznam ze dziwny masz tok rozumowania.. tyle co Cupial zrobil to nie zrobil nikt inny od czasow Henryka Reymana, Mieczyslawa Gracza czy Kmiecika i im podobnym..

poza tym na kazdym ze stadionow masz czesto jakies transparenty z podobiznami pilkarzy, jakies hasla, i tak dalej.. co w tym zlego ze kibice wyrazaja swoj poglad na temat danego pilkarza czy trenera? tak jest na calym swiecie.. od siatkowki, pilke nozna, koszykowke konczywszy na szczypiorniaku
pierwsze lepsze foto z google http://img204.imageshack.us/img204/3655/56305948qk0.jpg
a teraz jak ma czas przejrzyj pozostale 2 miliony zdjec..

blackluk napisał(a):
A 5mil to daje miś uszatek?
nic mi o tym nie wiadomo.. no moze raz na czas cos tam rzuci groszem.. jak bedzie mial zachcianke
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 15:58.