Wyświetl pojedynczy post
Hiroji Hanzo
Banita
 
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.06.2010, 15:09
Spoxter żeby była jasność.SKWK jest ruchem kibicowskim.Nie ich sprawą jest kto ma grać a kto trenować zespół!Na miłośc boską!!!
Idąc tokiem myślenia ruchu SKWK,powinni znienawidzić Cupiała za to że od kilku lat nie inwestuje w Wisłę,wręcz ją osłabiając.
I najważniejsza rzecz.
Niech SKWK pod swoimi oświadczeniami nie podpisuje się za wszystkich kibiców Wisły.Bo ja nie mam z nimi nic wspólnego,a takich jak ja jest zdecydowana większość.Dziękuję za uwagę.
Ostatnio edytowane przez Hiroji Hanzo : 18.06.2010 o godz. 15:12.