lysy9055 napisał(a):

Być może transfery mile nas zaskoczą. Wiemy natomiast jedno, że transfery będą, bo jednak środek obrony, lewa pomoc i ten nieszczęsny napastnik są potrzebne drużynie i nie ma co gadać. Zawodników do wisełki my nie wybieramy, musimy czekać.
Co do Makinkwy byłby wzmocnieniem dla Wisły, na pewno.Szkoda jednak, że nie zdecydowali się zostawić Ba, bo to był niedoceniony piłkarz.
|
1. Być może transfery nas zaskoczą (Jop w Górniku - juz pierwsze zaskoczenie)
2.Wiemy że transfery będą (z tego co pamietam, Jarosz powiedział "Chcemy kupic")
3.Musimy czekać - ? (Czyli nie chcemy kupic, tylko podpisac za darmo - tak to rozumieć?)
4.Makinwa - byłby wzmocnieniem (W pro evo6 coś tam grał, ale teraz jest 2010 a nie 2006)
5.Ba - niedoceniony (Niedoceniony, mam rozumiec że przez tą piłke z 2 metrów w meczu z Cracovią, której nie trafił do pustej bramki. Gol który dałby 2-0 i mistrzostwo. No tak, nikt Ba niedocenił)