|
Być może transfery mile nas zaskoczą. Wiemy natomiast jedno, że transfery będą, bo jednak środek obrony, lewa pomoc i ten nieszczęsny napastnik są potrzebne drużynie i nie ma co gadać. Zawodników do wisełki my nie wybieramy, musimy czekać.
Co do Makinkwy byłby wzmocnieniem dla Wisły, na pewno.Szkoda jednak, że nie zdecydowali się zostawić Ba, bo to był niedoceniony piłkarz.
|