SpoXsteR napisał(a):

Alez daje.. bo oni sa jej czlonkami, maja swojego prezesa i oni ustalaja co jak ma byc na walnych zgromadzeniach.. i nie liczy sie w tym glos internetu, dochodzi? dla Ciebie moga to byc pier.doly, dla kogos innego juz, takze kazdego nie zadowolisz.. 30 tys bedzie jak bedzie tyle czlonkow zapisanych w SKWK (czynnych czlonkow, a nie tych ktorzy zapisali sie po to zeby dostac tanszy karnet) i jak chociaz kazdy z nich raz na pol kilka miesiecy przyjdzie na spotkanie i wezmie udzial w dyskusji
i to nie jest zadna wladza..chec sterowaniem ludzmi.. to nie jest ich praca za ktora dostaja pieniadze.. to jest ich pasja , chec robienia czegos wiecej dla Wisly z milosci do niej, zupelnie za darmo, a czesto i doplacajac do interesu czy zaniedbujac rodziny, szkole, prace itd..
chcac to zmienic tak jak wyzej juz napisalem.. tyle
|
SpoXter,więc po primo uważam że nie jesteś w tym sporze bezstronny(mniemam że należysz jednak do stowarzyszenia).
Jeżeli ilość członków SKWK( nie wiem ilu ich jest) hołubiących pod niebiosa trenera Skorżę wynosi 500 osób,to niech te 500 osób wrzeszczy na cały stadion nazwisko swojego ulubieńca,a niech nie pod wpływem terroru wymusza na pozostałej części publiki takie właśnie zachowanie.
Jeśli ta sama liczba sympatyków SKWK ma w dupie Łaciaka,to niech ona go ma,a nie zmusza by w dupie miał go cały stadion.
Na marginesie nie znam sprawy ale pamiętam Łaciaka jak był w ekipie Wisły,i jak w związku z tym miał przejebane,w związku z wjazdami chasydów podczas jego gry w Proszowiance.
Nie wiem co się potem wydarzyło jak ktoś wie to proszę na p.w.
Ja zauważam że SKWK,w nieodległej przyszłości będzie chciało mieć decydujący głos kto w Wiśle ma zagrać,kto ma trenować.
Pytanie miażdżące.
Czy nie pojebały się priorytety ludziom ze SKWK?Czy dają pieniądze na funkcjonowanie klubu?Jak się daje to można wymagać,ale pozwolę sobie zauważyć że SKWK jest ugrupowaniem nie zrzeszonym w strukturach klubu,tylko jest ruchem kibicowskim.
To co zaczyna wyprawiać jest nie do pomyślenia,bo przecież jest na łasce swoich członków i zapewne stawek członkowskich.
Mniemam że liczba członków zwiększać się nie będzie na pewno,z tendencją do drugiej opcji.
SKWK od jakiegoś czasu forując swoje przekonania na łamach Internetu(SpoXter,mówisz że ludzi internetu SKWK ma głęboko w dupie...to po jasną cholerę umieszczają swoje jakże marne oświadczenia

?),przypominają grupę skrajnie prawicowych rebeliantów których celem jest napsucie krwi wśród swoich.Czym się to może skończyć,pokazał przykład Legii Warszawa.Ochłońcie.