Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.06.2010, 14:21
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
... ciagle powtarzam ze SKWK ma w powazaniu to co ktos pisze w internecie...
To kwestią czasu jest jak to wszystkie jebnie w ****u...

Szkoda tylko, że wszystkie strony konfliktu zapominają, że to Wisła jest najważniejsza w tym wszystkim.
Szkoda, że nikt nie chce przyjąć do wiadomości, że TYLKO w jedności siła.
Szkoda, że każdy chce ZA WSZELKĄ CENĘ postawić na swoim.

Przypomina to trochę PO i PIS. Nikt nikomu nie popuści. Zawsze to ja muszę mieć ostatnie zdanie w każdej sprawie. A dobro obywateli? Przecież nie o to tutaj chodzi, prawda?