SpoXsteR napisał(a):

|
... ciagle powtarzam ze SKWK ma w powazaniu to co ktos pisze w internecie...
|
To kwestią czasu jest jak to wszystkie jebnie w ****u...
Szkoda tylko, że wszystkie strony konfliktu zapominają, że to
Wisła jest najważniejsza w tym wszystkim.
Szkoda, że nikt nie chce przyjąć do wiadomości, że TYLKO w jedności siła.
Szkoda, że każdy chce ZA WSZELKĄ CENĘ postawić na swoim.
Przypomina to trochę PO i PIS. Nikt nikomu nie popuści. Zawsze to ja muszę mieć ostatnie zdanie w każdej sprawie. A dobro obywateli? Przecież nie o to tutaj chodzi, prawda?