|
Alez daje.. bo oni sa jej czlonkami, maja swojego prezesa i oni ustalaja co jak ma byc na walnych zgromadzeniach.. i nie liczy sie w tym glos internetu, dochodzi? dla Ciebie moga to byc pier.doly, dla kogos innego juz, takze kazdego nie zadowolisz.. 30 tys bedzie jak bedzie tyle czlonkow zapisanych w SKWK (czynnych czlonkow, a nie tych ktorzy zapisali sie po to zeby dostac tanszy karnet) i jak chociaz kazdy z nich raz na pol kilka miesiecy przyjdzie na spotkanie i wezmie udzial w dyskusji
i to nie jest zadna wladza..chec sterowaniem ludzmi.. to nie jest ich praca za ktora dostaja pieniadze.. to jest ich pasja , chec robienia czegos wiecej dla Wisly z milosci do niej, zupelnie za darmo, a czesto i doplacajac do interesu czy zaniedbujac rodziny, szkole, prace itd..
chcac to zmienic tak jak wyzej juz napisalem.. tyle
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 14:25.
|