Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.06.2010, 14:17
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
a co maja robic? pytac sie na forum co o jakiejs sprawie ktos sadzi? przeciez od tego sa spotkania, na zywo , po ludzku.. poza tym jest sposob, zapisac sie do SKWK, przyjsc na walne zgromadzenie i wybrac nowego prezesa, moze Ty bedziesz kandydatem? bez zlosliwosci ..po prostu skoro cos Cie zniesmacza to zbierz ludzi z podobnymi pogladami co do Twoich, wybierzcie jednego kandydata i zaglosujcie na niego, i w taki o to sposob problem jest rozwiazany, ale nie.. lepiej ciagle sie skarzyc w internecie.. pisac ze SKWK jest 5 gora 10 osob.. ze jest to 1% z calosci.. skoro tak to reszty jest z 30 tys osob.. wiec jakim to sposobem nie potrafi sie te 30 tys osob zebrac chocby w 5 tys i przejac paleczke? smiech mnie ogarnia ze 10 osob ma wieksza wladze od 30 tys osob... ciagle powtarzam ze SKWK ma w powazaniu to co ktos pisze w internecie (czy to sie tyczy roznych feletionow, wyjazdow , organizowania jakichs akcji) ktos ma pomysl, ktos chce sie podzielic swoim zdaniem, cos zmienic, to niech przyjdzie na walne zebranie SKWK i wyrazi swoj poglad.. sam nie jestem z SKWK i patrze na to z boku.. i nie pojmuje ze wedlug niektorych SKWK to kilka osob.. skoro kilka osob, to gdzie te pozostale kilkadziesiat tysiecy ktore sa przeciw nim?
Nie mam chęci władzy.

Nazwa stowarzyszenia nie daję pozwolenia na wypisywanie pierdół na stronie internetowej, w imieniu kibiców jako 30 tysięcy.