wolfy napisał(a):

To nagrabił sobie u tych nienormalnych.
Pasuje, czy będziemy się ciągnąć za słówka?
|
Nie musimy się ciągnąć, to nie o to tu chodzi.
A chodzi o to, że chcąc nie chcąc SKWK wyraża skrajnie subiektywne opinie w imieniu wszystkich kibiców. Opinie w wielu sprawach narzucane są z góry. Niestety, ale nie wszyscy podzielają ich zdanie i nie wszyscy z tym zdaniem się zgadzają, a jednak muszą bo przecież są
kibicami a wypowiada się
stowarzyszenie kibiców.
Co gorsze- tu nie ma sposobu żeby ten problem rozwiązać.
Nie mniej w poprzednim poście popełniłem gafę dzieląc niefortunnie kibiców na gorszych i lepszych. Przepraszam za to, nie bierzcie tego pod uwagę. Wyraziłem się niefortunnie.