Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.06.2010, 14:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nagrabił sobie u tych nienormalnych.
Pasuje, czy będziemy się ciągnąć za słówka?
Nie musimy się ciągnąć, to nie o to tu chodzi.

A chodzi o to, że chcąc nie chcąc SKWK wyraża skrajnie subiektywne opinie w imieniu wszystkich kibiców. Opinie w wielu sprawach narzucane są z góry. Niestety, ale nie wszyscy podzielają ich zdanie i nie wszyscy z tym zdaniem się zgadzają, a jednak muszą bo przecież są kibicami a wypowiada się stowarzyszenie kibiców.

Co gorsze- tu nie ma sposobu żeby ten problem rozwiązać.

Nie mniej w poprzednim poście popełniłem gafę dzieląc niefortunnie kibiców na gorszych i lepszych. Przepraszam za to, nie bierzcie tego pod uwagę. Wyraziłem się niefortunnie.