|
Urodzony optymista
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?
Offline
|
#5659

18.06.2010, 13:51
|
For_FuN_ napisał(a): 
|
Sobolowi brakuje charyzmy...serca i umiejetnosci mu nie odmawiam, ale czasami trzeba slowem zmotywowac kolegow(w szatni i na boisku), trzeba umiec podpowiedziec, itd. Kaluzny byl moja odpowiedzia na "fikajacego" do kazdego Maleckiego...kilka lat temu w Wisle grali FACECI, ktorzy by sobie nie pozwoli na to, zeby jakis smarkacz wydzieral morde przez cale spotkanie.
|
Mylisz się.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|
|