Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5659
Stary 18.06.2010, 13:51
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Sobolowi brakuje charyzmy...serca i umiejetnosci mu nie odmawiam, ale czasami trzeba slowem zmotywowac kolegow(w szatni i na boisku), trzeba umiec podpowiedziec, itd. Kaluzny byl moja odpowiedzia na "fikajacego" do kazdego Maleckiego...kilka lat temu w Wisle grali FACECI, ktorzy by sobie nie pozwoli na to, zeby jakis smarkacz wydzieral morde przez cale spotkanie.
Mylisz się.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując