wolfy napisał(a):

kolesiowi brak kwalifikacji, a że przy okazji nagrabił sobie u kibiców - tym gorzej dla niego.
.
|
U mnie sobie nie nagrabił, z resztą uważam że u większości osób też, więc jakim prawem piszesz o
kibicach?
Może nagrabił sobie u członków SKWK i ludzi ślepo wierzących w ich intencje i działania, ale wątpię żeby normalnego obiektywnego kibica interesowały sprawy zakulisowe.