Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.06.2010, 13:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
kolesiowi brak kwalifikacji, a że przy okazji nagrabił sobie u kibiców - tym gorzej dla niego.
.
U mnie sobie nie nagrabił, z resztą uważam że u większości osób też, więc jakim prawem piszesz o kibicach?

Może nagrabił sobie u członków SKWK i ludzi ślepo wierzących w ich intencje i działania, ale wątpię żeby normalnego obiektywnego kibica interesowały sprawy zakulisowe.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 18.06.2010 o godz. 13:44.