|
Dobra k**wa, a nie możymy po prostu uznać, że oboje (Kurdziel i Łaciak) są za słabi jak na potrzeby takiego klubu jakim jest niewątpliwie Wisła Kraków? Nie możemy w końcu przestać na siebie (za przeproszeniem) szczekać, ujadać i c**j wie co jeszcze? Druga strona Błoń tylko na to czeka, parchy i leszki będą się napierdalać że (cytat) : "pieski się zagryzą" ? SKWK przesadza z miłością do Skorży i jego współpracowników, ale też nie należy ich besztać z błotem bo robią wiele dobrego dla Wisełki. Każdy powinien zatroszczyć się o Wisłę, powinniśmy być sobie braćmi nie? Gdzie ta wiślacka brać? Bo tego k**rwa za ch**a tu nie widzę. Jak macie dalej wąty to po razie i zapominamy o sprawie.
Odpowiada takie rozwiązanie?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|