Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.06.2010, 12:43
Generalnie dyskusja sprowadza się do tego że jedni chcą pokazać jak to nie są "bardziej wiślaccy" od drugich a ci drudzy, nie wiedzieć czemu, wdają się w tą demagogiczną retorykę. Typowo k...a polską notabene.
Weźcie się wszyscy porządnie palnijcie w łeb raz a dobrze i zastanówcie się NAD PRIORYTETAMI . Władze budują klub od nowa, jest szansa na powrót Wielkiej Wisły i fajnie by było gdyby wszyscy zainteresowani w obecnej sytuacji odłożyli na bok animozje i wzięli się ostro do roboty! Trzeba pomóc klubowi zapełnić ten stadion!