Ja to mam mieszane uczucia co do tego Makinwy.W końcu w Serie A nie zaistniał Matusiak,który u nas był gwiazdą a on grał trochę w Serie A więc kto wie

Ale mi się wydaje też,że my nie powinniśmy ściągać graczy,którzy mają się odbudować lecz takich,którzy strzelają bramki regularnie.
Ps.To jest śmieszne ale w PES'sie 2010 w Master League jak grałem Wisłą kupiłem go i strzelał jak głupi...hehe nie bierzcie tego do serca
