Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25360
Stary 18.06.2010, 12:16
blackluk napisał(a):Wyświetl post

Co do tego transferu to nie kumam jak ktoś może pisać ze ten zawodnik to porażka. Zadam pytanko iluż to polskich graczy w ostatnich 10 latach zagrało choćby polowe tego co Mikinwe w serie A? Ilu graczy z obecnych "gwiazd" polskiej ligi mogło by znaleźć sie w szerokiej kadrze Lazio czy nawet innej drużyny z serie A? Prosze was nie ośmieszjcie sie, bo każdy gracz z taim doświadczeniem jest realnym wzmocnieniem naszej drużyny, jak pisał kolega powyże macie przykłady Ba (koleś 2 lata nie grał ), Alvareza, nie były to gwiazdy jednak byli realnym wzmocnieniem, a żaden z nich nie rozegrał ponad 100 meczy w serie A.
Ten zawodnik to jest porażka, który idealnie wpisuje się w nasze poszukiwanie napastnika - czyli taki co goli nie strzela.

109 meczów?...w większości wchodził na końcówki więc załóżmy optymistycznie że średnio 30 minut na mecz.Wychodzi jakieś 30 pełnych spotkań z hakiem.Ile on tam siedzi w Włoszech? - 10 lat, to daje jakieś 270 minut gry w roku.Jeszcze statystyka goli.15 bramek przez 10 lat = całe 1.5 bramki na rok.

Tak więc zwykły dziad, ale może na naszą Premiership styknie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując