A teraz tak popatrzcie szczerze i obiektywnie. Niby dajemy temu klubowi kase za bilety, zeby sie utrzymywal, rowniez na innych plaszczyznach pozwalamy temu klubowi zarobic. Wisla jest nasza pasja, a mimo to czasami nasze dzialania moga byc na szkode klubu. Chocby sprawa z przeciekami informacji na forum, teraz casus Laciaka. A co jesli okaze sie ze Laciak jest lepszym trenerem bramkarzy od Kurdziela? Gdzieniegdzie, ludzkie zacietrzewienie i zawisc nie pozwalaja nam przymknac oko na niektore rzeczy i zawsze jestesmy sklonni znalezc dziure w calym byle tylko "poczuc" ze ma sie racje.
Ja tam sie nie wtracam w spor SKWK z TWSD, bo na tym moim zdaniem najbardziej moze ucierpiec jedynie Wisla. Kto mial racje - czas pokaze.
Tyle.
EDIT. SpoXteR: pamietaj tylko ze to zawsze jest jedynie interpretacja

. Taki maly zarcik
