|
chocby ostatnia sonda odnosnie Skorzy
"Maciej Skorża: Praca w Legii to moje marzenie"
a powiedzial: Praca w Legii to spelnienie marzen DZIECIECYCH.. (mieszkal na Mazowszu, pierwsze kroki stawial w Legii i chcial za mlodu prowadzic pierwsza druzyne Legii)
chyba jest roznica? no i odpowiedzi, z ktorych ostatecznie musialem wybrac "Mógł się powstrzymać, ale nadal go cenię -" , tyle tylko ze kazda z nich jest negatywnie do niego nastawiona.. bo ja sie nie zgadzam z tym "mogl sie powstrzymac" ale wybralem ja bo jest najbardziej lagodna.. brakuje chocby "a co takiego zlego powiedzial?"
a wybierajac "rozumiem go" jednoznacznie daje do zrozumienia ze jednak cos jest na rzeczy.. niby jest to niezauwazalne albo bardzo cwaniacko to rozwiazane
nie wiem czy beda zamieszczone slowa prezesa SKWK i zdjecie jakie dostal, ale mozna to znalezc na oficjalnej,
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 12:07.
|