Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25358
Stary 18.06.2010, 11:41
Cytat:
z tego co napisałeś to twój tok myślenia wskazuje na to że piłkarz który gra w słabszych ligach niż te ktore nazywamy "zachodnie", jest słabiutki
Nie wiem na jakiej podstawie tak to postrzegasz, ale twoje wolne prawo. Mi osobiscie chodzilo o to czemu zawdonik nie podpisal kontraktu np. w zimie? Przeciez lepsze kluby (nie tylko zachodnie) moglyby przebic obecnego pracodawce. Czy zawodnik ma moze wygorowane zadania finansowe badz bardzo wysokie cele wobec siebie. Nie oszukujmy sie, ze z pewnoscia znalazloby sie kilka klubow bardziej atrakcyjnych niz Wisla (nad czym ubolewam)
Odpowiedz cytując