Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.06.2010, 11:39
QBAS napisał(a):Wyświetl post
To wszystko jest żałosne. Szkoda, że ważniejsza jest dla Was chora ambicja niż interes klubu.

Popieram, niby dla wszystkich Wisła jest na 1 miejscu, a tu wychodzi szydło z wora i ważniejsze są chore kłótnie i swoje racje. Oby tak dalej panowie, nie zdziwcie się jak na tych kłótniach pejsy skorzystają i Wisła w Krakowie będzie 2, albo 3 siłą. Ich propaganda będzie się szerzyć,a te kłótnie dają jej przyzwolenie, oni też budują nowy stadion który trzeba zapełnić... Tyle z mojej strony
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"