QBAS napisał(a):

|
To wszystko jest żałosne. Szkoda, że ważniejsza jest dla Was chora ambicja niż interes klubu.
|
Popieram, niby dla wszystkich Wisła jest na 1 miejscu, a tu wychodzi szydło z wora i ważniejsze są chore kłótnie i swoje racje. Oby tak dalej panowie, nie zdziwcie się jak na tych kłótniach pejsy skorzystają i Wisła w Krakowie będzie 2, albo 3 siłą. Ich propaganda będzie się szerzyć,a te kłótnie dają jej przyzwolenie, oni też budują nowy stadion który trzeba zapełnić... Tyle z mojej strony