Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.06.2010, 11:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Poprostu Laciak mial na pienku z SKWK i dobrze ze wylecial (zostal zdegradowany). Zadna szuja ktora leci sobie w kulki z Wisla i jej kibicami nie powinna byc godna reprezentowania ABG chociazby byl najlepszym pilkarzem/trenerem na swiecie. Sa inne wartosci niz tylko sukces.
"
ale on nie reprezentuje ABG
dziękuję za uwagę