Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25357
Stary 18.06.2010, 11:27
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Byla mowa, ze trzeba za niego zaplacic? Czy tylko ja cos sobie ubzduralem? Skoro jest taki swietny to dlaczego nikt sie nim nie zainteresowal 6m temu?

Podobno tez napastnik z Lazio jest juz bardzo blisko, pozostaly tylko testy.
z tego co napisałeś to twój tok myślenia wskazuje na to że piłkarz który gra w słabszych ligach niż te ktore nazywamy "zachodnie", jest słabiutki.

ludzie....
Odpowiedz cytując