a_r_e_n_a napisał(a):

Byla mowa, ze trzeba za niego zaplacic? Czy tylko ja cos sobie ubzduralem? Skoro jest taki swietny to dlaczego nikt sie nim nie zainteresowal 6m temu?
Podobno tez napastnik z Lazio jest juz bardzo blisko, pozostaly tylko testy.
|
z tego co napisałeś to twój tok myślenia wskazuje na to że piłkarz który gra w słabszych ligach niż te ktore nazywamy "zachodnie", jest słabiutki.
ludzie....