http://www.90minut.pl/news/126/news1...w-Gorniku.html
Mariusz Jop W Górniku. Niby jest się z czego cieszyć ale obrona którą mieliśmy naprawdę niezłą się sypie...
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.
twitter: bart_ozog