Wyświetl pojedynczy post
oreł
Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25351
Stary 18.06.2010, 10:49
http://www.90minut.pl/news/126/news1...w-Gorniku.html

Mariusz Jop W Górniku. Niby jest się z czego cieszyć ale obrona którą mieliśmy naprawdę niezłą się sypie...
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

twitter: bart_ozog
Odpowiedz cytując