Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25350
Stary 18.06.2010, 10:47
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Mieszane uczucia co do Makinwy .. z jednej strony ostatnia bramke jak sie nie myje strzelil.... w sezonie 2006/07.. z drugiej jednak strony trudno porownywac obydwie ligi.. i u nas moze sie okazac strzalem w 10 , aczkolwiek 15 bramek na 109 meczow to mimo wszystko nie tak duzo.. jakos mi sie nie chce wierzyc zeby Wisla miala za niego zaplacic sporo pieniedzy (i dac mu wysoki kontrakt) bo chyba sami sobie zdaja sprawe ze jest to bardzo ryzykowne i za podobna sume mozna miec w miare pewnego napastnika
Tylko 15 bramek, ale... jeżeli zawodnik jest beznadziejny to nie wychodzi na boisko po raz 107, 108 i 109. Widocznie coś daje zespołowi.
Odpowiedz cytując