Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
25349
18.06.2010, 10:47
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23279
to nie z tej konferencji? Czyli póki co o wzmocnieniach cisza?
zapraszam fanów trance --->
www.globaltrance.pl
zordon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zordon
Znajdź inne posty napisane przez zordon