Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25347
Stary 18.06.2010, 10:46
Lizak napisał(a):Wyświetl post
witajcie
ogląda ktoś tą konferencję?
nigdzie w necie jej nie ma a już prawie 11.30
dajcie jakieś info
pozdro
Konferencja chyba ma być o 15, jeśli się mylę to przepraszam
Odpowiedz cytując