Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25346
Stary 18.06.2010, 10:33
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Ludzie czytajcie forum bo zaśmiecacie temat po kilka razy tym samym info.

Co do tego transferu to nie kumam jak ktoś może pisać ze ten zawodnik to porażka. Zadam pytanko iluż to polskich graczy w ostatnich 10 latach zagrało choćby polowe tego co Mikinwe w serie A? Ilu graczy z obecnych "gwiazd" polskiej ligi mogło by znaleźć sie w szerokiej kadrze Lazio czy nawet innej drużyny z serie A? Prosze was nie ośmieszjcie sie, bo każdy gracz z taim doświadczeniem jest realnym wzmocnieniem naszej drużyny, jak pisał kolega powyże macie przykłady Ba (koleś 2 lata nie grał ), Alvareza, nie były to gwiazdy jednak byli realnym wzmocnieniem, a żaden z nich nie rozegrał ponad 100 meczy w serie A.
nic dodac nic ujac
Odpowiedz cytując