Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień
Offline
#
25344
18.06.2010, 10:24
witajcie
ogląda ktoś tą konferencję?
nigdzie w necie jej nie ma a już prawie 11.30
dajcie jakieś info
pozdro
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Lizak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lizak
Znajdź inne posty napisane przez Lizak