Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25344
Stary 18.06.2010, 10:24
witajcie
ogląda ktoś tą konferencję?
nigdzie w necie jej nie ma a już prawie 11.30
dajcie jakieś info
pozdro
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując