bridgeburner napisał(a):

Widziałeś ich?
to scharakteryzuj każdego w kilku zdaniach, ich silne i mocne strony
myslałem, że etap wyszukiwania zawodników z transfermarktu juz mamy za sobą na tym forum
|
Jak widzisz, na każdego przyjdzie pora by pochwalić sie grą w FM`a