Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25343
Stary 18.06.2010, 10:20
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
moze chca zdarzyc przed dzisiejsza konferencja?
Nie wydaje mi się by ktokolwiek pojawił się na dzisiejszej konferencji. Klub chce godnie pożegnać Głowę i nie będzie w tym samym czasie przedstawiać nowego zawodnika. Wg mnie byłoby to lekko nieeleganckie, bo wtedy nie mówiłoby się o pożegnaniu Kapitana, tylko o nowym transferze i o to będą pytać dziennikarze. Do wyjazdu na zgrupowanie do Zakopanego zostało jeszcze trochę czasu i mogą zrobić konferencję w tym czasie.
Odpowiedz cytując