a_r_e_n_a napisał(a):

|
moze chca zdarzyc przed dzisiejsza konferencja?
|
Nie wydaje mi się by ktokolwiek pojawił się na dzisiejszej konferencji. Klub chce godnie pożegnać Głowę i nie będzie w tym samym czasie przedstawiać nowego zawodnika. Wg mnie byłoby to lekko nieeleganckie, bo wtedy nie mówiłoby się o pożegnaniu Kapitana, tylko o nowym transferze i o to będą pytać dziennikarze. Do wyjazdu na zgrupowanie do Zakopanego zostało jeszcze trochę czasu i mogą zrobić konferencję w tym czasie.