Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.06.2010, 10:00
Kuba napisał(a):Wyświetl post
A powracając do głownego wątku to przedwczoraj nie odpisałem Ci Rafał, więc pisze teraz.
Tutaj tekst Marcina z SKWK
...........
W tej kłotni nikt nie jest święty. Ze strony niektórych ludzi z SKWK też zdarzają się mocne wpadki, ale nie można tez w tym ferworze walki sugerować, że ktoś napisał coś czego nie napisał lub ograniczać pośrednio czyjeś działania tylko dlatego, że w tym konkretnym momencie zgodził się z SKWK lub TWSD.
Ok tylko zobacz że tekst Marcina który ma tytuł ,, Pogrom Polaków z Wiślakiem w składzie" ma około 14 wersów z czego 3 - słownie trzy wersy poświęcone są meczowi a pozostałe Łaciakowi.

Wygląda to tak jak gdyby tytuł artykułu był tylko pretekstem tego by przyłożyć Łaciakowi i jeszcze to pokreślenie tchórzliwie. Nie ważne czy Łaciak był dobrym czy złym trenerem ważne, że ma na pieńku z SKWK, że zdradził ruch kibicowski.

Wiadomi, że zgoda buduje itd. a jak widać tu są takie emocje, że aż strach
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.06.2010 o godz. 10:03.