Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.06.2010, 09:49
Jedyni , którzy w ostatnim czasie dzielą kibiców jest - SKWK. To oni piszą kontrowersyjne teksty na temat Kasperczaka i bardzo mocno bronią Macieja Skorży. Ja mam pytanie czy głównym celem Skwk jest podzielenie kibiców ? Nie ma ważniejszych spraw ? Udowodniliście , że macie w dupie Kasperczaka okej. Jak o to Wam chodziło wielkie brawa. Nie rozumiem też Waszego pojęcia kibic. Na nowym stadionie jest miejsce dla każdego dla krawaciarzy, fanatyków, dzieci i kobiet. Każdemu należy się szacunek czy chodzi dla klubu czy chodzi bo po prostu lubi danego zawodnika czy ma inny powód swoich wizyt na Reymonta. I tak w ostatnim czasie podzieliście kibiców, proszę się nie dziwić jak wyniki jakiekolwiek zbiórki będą mizerne.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 18.06.2010 o godz. 09:52.