Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 18.06.2010, 09:37
akakiusz napisał(a):Wyświetl post
Nie da się komentować oświadczenie TWSD, więc napiszę tutaj:
Idąc tokiem rozumowania autora tego tekstu jutro Basałaj zwolni Kasperczaka, a pojutrze z funkcji skauta poleci Kapka...
krążą plotki, że Pan Basałaj nie przepada za Kasperczakiem i na odwrót więc akurat ta opcja kiedyś będzie możliwa.

Kapka jest chyba jednak niezatapialny.




A powracając do głownego wątku to przedwczoraj nie odpisałem Ci Rafał, więc pisze teraz.
Tutaj tekst Marcina z SKWK
""Niestety co bardzo przykre cegiełkę do rodzimej, futbolowej patologii dokłada także i nasz klub, choćby zatrudnianiem na stanowisku trenera bramkarzy specjalisty, który gromadzenie wiedzy zaprzestał na szkole średniej, o ile nie zawodowej (budowlaniec), ma małe doświadczenie praktyczne, i co najgorsze jest zdrajcą wiślackiego ruchu kibicowskiego, od którego tchórzliwie odwrocił się na 10 lat.
""
i twoja odpowiedź w oficjalnym felietonie

"Niedawno uznano go nawet za... współwinnego porażki 0:6 reprezentacji Polski z Hiszpanią."

I to jest właśnie demagogia.
Nieważne czy ktoś się zgadza z autorem tekstu na stronie SKWK czy nie, ale pisanie o dokładaniu cegiełki do "rodzimej, futbolowej patologii" a "uznawanie Łaciaka za współwinnego porażki z Hiszpanią" robi bardzo dużą różnicę.
Mozna lubieć kontrowersyjną postać Marcina lub nie, ale sugeruje, ze absolutnie nie powinno sie wciskać ludziom, że napisał coś co nie miało miejsca.

Tak samo sugerowanie, że Bogdan Basałaj jest na posyłki SKWK może zaszkodzić wszelkiej dalszej dyskusji, bo od tej chwili może on robić wszystko, żeby udowodnić, że tak nie jest.
Nawet teoretycznie zakłądając, że 99,9 % kibiców fanatyków i pikników będzie sugerowac, że np (abstrakcja) Piotrek Brożek musi odejść, bo pije całymi dniami na Szewskiej w klubach to w tej chwili BB może go nie zwolnić tylko po to, żeby pokazać iż nie jest pod wpływem SKWK.

W tej kłotni nikt nie jest święty. Ze strony niektórych ludzi z SKWK też zdarzają się mocne wpadki, ale nie można tez w tym ferworze walki sugerować, że ktoś napisał coś czego nie napisał lub ograniczać pośrednio czyjeś działania tylko dlatego, że w tym konkretnym momencie zgodził się z SKWK lub TWSD.
Ostatnio edytowane przez Kuba : 18.06.2010 o godz. 09:43.