|
Czyli jak zwykle - same ogólniki, zero faktów. Zapytam jeszcze raz: Dlaczego Łaciak powinien zostać? Dlaczego jest dobrym trenerem, a jedynym powodem jego zwolnienia jest chęć podlizania się SKWK? Dlaczego wobec tego Basałaj nie podlizał się bardziej np. zwalniając Kapkę? W reszcie: powiedz mi, czy nie przeszkadza Ci jego przeszłość kibicowska i jego rozumienie pojęcia 'wierność'? Rozumiem że pewnie się znacie ze starych czasów ? To wiele by wyjaśniało, ale warto byłoby to podkreślić.
Jak widzisz, tylko zadaję pytania - nie oskarżam Cię. Proszę o odpowiedzi, które pozwolą 'szarym' kibicom zrozumieć Twoje argumenty.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|