Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25330
Stary 18.06.2010, 09:26
Z Makinvą to dziwna sprawa. Skoro zarabiał krocie w Lazio to są dwie wersje. Albo zapłacimy mu niewiele mniej ,albo jest tak beznadziejny,że przystał na nasza ofertę,bo jest to jednyna oferta dla niego. Co nie zmienia faktu,że na nasze warunki gość powinien być realnym wzmocnieniem.

Z tymi zawodnikami grającymi w słabych klubach i ligach a którzy nie sa kupowani przez dobre kluby zachodznie wcale sprawa nie jest dziwna. Otóż grając w Koszycach facet może robić niesamowite postępy, nie oszukujmy się będąc pod okiem scautów także silnych klubów. Gdyby facet był rewelacyjny to problemu nie ma,bo z Koszyc wyciągnąć go można za 1,2 mln góra. Co to sa za pieniądze za dobrego zawodnika,który może rokować na przyszłość?Dla Interu,Barcelony,Arsenalu to są żadne pieniadze,a dla Koszyc gigantyczne. To samo z Marcelo. Wyciągnąc go od nas można już za 3 mln euro. To samo,co to dla bogatych klubów za suma?A facet jest obserowwany założe się regularnie,Marcelo rzecz jasna. Nie ma strachu,że nagle jego cena podskoczy nie wiadomo jak. Są ligi gdzie za zawodnika więcej się nie płaci niż pól pensji Ronaldo w Realu. Milinkovic może być super zawodnikiem, a to ,że przechodzi do nas nic nie zmienia w jego statucie. Jedynie to plus dla niego taki,że może pokazać się na arenie międzynarodowej,a do wyciągnięcia będzie tak samo jak z Koszyc. Przeciez wielkie kluby nie będa się szarpać o 500 tysięcy w ta czy w tamtą stronę.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 18.06.2010 o godz. 09:39.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując