Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25327
Stary 18.06.2010, 08:15
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Ty jako libero, a moja stara za Alvareza..
Och, ale śmieszne....zresztą ja bym mógł w sumie grać, gorzej z Twoją starą....
sory za OT

Nie wklejajcie tu linków do tych włoskich stron....Tu niczego nie można być pewnym, wytrzymajcie trochę, może coś się urodzi w tym lub następnym tygodniu....tu trzeba tylko ciszy i spokoju....choć nie mam żadnych informacji to uważam że działacze będą chcieli zbudować silny zespół...no chyba że chcą odpaść szybko w pucharach..tylko po co? Znowu będzie płacz i zgrzytanie zebów
Odpowiedz cytując