Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 18.06.2010, 06:57
A mi się decydujący mecz bardzo podobał. Wygrał zespół i taktyka, a nie popis jednego gracza. Czapki z głów dla Bostonu, gdyż toczyli naprawdę wyrównaną rywalizację i już wytali się z gąską...
Odpowiedz cytując