Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tkwm
Member
Od: 05.2010
Offline
#
5922
18.06.2010, 06:30
royalmichael
napisał(a):
Z Garbarnią, tak naprawdę z czwartoligowym klubem, czyli z amatorami.
nic więcej nie mam do powiedzenia.
Garbarnia jest w trzeciej lidze !
tkwm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tkwm
Znajdź inne posty napisane przez tkwm