Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 18.06.2010, 01:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie znam gościa kompletnie i wcale tego nie ukrywam. Problem, w tym, ze Łaciaka kojarzę tylko jako znienawidzonego przez kibiców podrzutka Skorży
Czytasz czasem sam siebie?

Cytat:
który nie był łaskaw zabrać go ze sobą do wymarzonego klubu.
Łaciak był tutaj przed Skorżą, a sam Skorża nadal jest uwielbiany przez SKWK. Chyba kręcisz się wokół własnej osi.

Cytat:
Zakładam, że rav zna się świetnie na szkoleniu bramkarzy i nas oświeci.
A po co? Skoro Ty wolisz gościa zbesztać, zniszczyć i wyrzucić do śmieci mimo że sam nic o nim nie wiesz. Pytasz czy warto kruszyć kopie "o gościa, któremu brak kwalifikacji i ma na pieńku z kibicami". A przepraszam skąd wiesz że brak mu kwalifikacji? Zastąpił go trener bramkarzy z 3 ligi. Ma na pieńku z kibicami? Jeśli Ci kibice wywieszają transparent "Łaciak Won" na meczu wyjazdowym KOSZYKAREK to świadczy chyba bardziej o tych kibicach niż o Łaciaku.
Ostatnio edytowane przez MCDave : 18.06.2010 o godz. 01:59.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.