Pioneer napisał(a):

|
On jest pochylony do przodu więc wygląda ok. A co będzie jak oprze się plecami o oparcie siedzenia i będzie rozluźniony? Wydaje mi się, że wtedy barierka będzie zasłaniała mu widok.
|
Zasłaniać najpewniej nie będzie.Jedyny problem barierek oprócz tego że są, to to że wyglądają koszmarnie.To już nawet nie made in China a made in Północna Korea.Jak mi ktoś pokaże taki badziew na budowanym stadionie w cywilizowanym świecie to stawiam flachę.
Ale to już nie do zmiany więc trudno - trzymam kciuki za SKWK w innych kwestiach bo choćby takie niby pierdoły jak pomalowanie obu trybun z zewnątrz, jest bardzo ważne.