Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10793
Stary 18.06.2010, 01:06
Pioneer napisał(a):Wyświetl post
On jest pochylony do przodu więc wygląda ok. A co będzie jak oprze się plecami o oparcie siedzenia i będzie rozluźniony? Wydaje mi się, że wtedy barierka będzie zasłaniała mu widok.
Zasłaniać najpewniej nie będzie.Jedyny problem barierek oprócz tego że są, to to że wyglądają koszmarnie.To już nawet nie made in China a made in Północna Korea.Jak mi ktoś pokaże taki badziew na budowanym stadionie w cywilizowanym świecie to stawiam flachę.
Ale to już nie do zmiany więc trudno - trzymam kciuki za SKWK w innych kwestiach bo choćby takie niby pierdoły jak pomalowanie obu trybun z zewnątrz, jest bardzo ważne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując