Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 18.06.2010, 00:42
element napisał(a):Wyświetl post
Nic tu Wódz nie ma do gadania. Od widzimisię SKWK zależy czy zagrają u nas.
Włącznie z Djurovskim, Milinkovicem, Sadlokiem, Sobiechem czy Soriano. Jedno słowo do władz Wisły czy wodza i zasilają nasze szeregi. Cierpliwości bo na dziś dzień leczą kaca po wczorajszej libacji alkoholowej w Myślenicach po spuszczeniu Łaciaka do młodziaków, a już jutro z samego rana dopinają sprowadzenie byłego trenera między innymi Ajaksu i Evertonu FC na miejsce Kasperczaka.
Nie wiem czy zartujesz czy to ironia , w kazdym razie z nudow poszukalem trenera z taka historia i nic nie znalazlem.
Odpowiedz cytując